İngiltere Lise Programı ve Başvuru Şartları

İngiltere Liseİngiltere’ deki lise programına katılmak isteyen adaylar ALS STUDY tarafından uygulanan sınav ve mülakattı başarı ile geçebilmelidir. Daha sonraki aşamada ders notları ve öğretmen referansları dikkate alınarak öğrenciler programa kabul edilmektedir. Bir akademik yılı tamamlayan öğrenciler eğitimleri sonrasında geri dönerler.

Program Koşulları

·      Lise öğrencisi olmak

·      15 – 18 yaş arasında olmak

·      Yılsonu notları arasında zayıf notunun bulunmaması

·      İngilizce yeterlilik sınavını ve mülakatı başarı ile geçmek

·      Öğretmenlerinden referans alabilmek

Ücret

Programların içerikleri ve ücretleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle ALS STUDY danışmanlarımız ile görüşebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Program kapsamında;

·      İngiltere’ de aile yanı konaklama

·      İngiltere’ de lise eğitimi

·      Sağlık sigortası

·      Üniversite giriş desteği ve danışmanlık

·      Havaalanı karşılama

·      Eğitim semineri

Başvuru Tarihi

İngiltere eğitim sistemi Türkiye’ den farklıdır. Bu nedenle başvuracak adayların akademik yıl veya yarıyıl başvuru tarihlerini ALS STUDY ile irtibata geçerek bilgi edinilmesi gerekmektedir.

Başvuru Süreci

Öğrenci adayları ile gerçekleştirilen görüşmeler sonrasında başvuru formunu doldurup iletmesi yeterlidir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların en az 3 ay önce ofisimizle irtibata geçmesi gerekmektedir. Ön kaydınızın tamamlanması ve onay alması durumunda ALS STUDY tarafından size atanan danışmanımız sınav ve mülakat bilgileri için size iletecektir.

Program ve program süreci hakkında detaylı bilgi almak için 0212 259 6075 nolu telefon numarasından İstanbul Merkez ofisimizi arayabilir veya web sitemizde yer alan Bilgi İstek Formunu doldurabilirsiniz.

JoomShaper